Quartet
103 Wood Roll, 48 in L, 24 in W, 1/8 in Thick, Wood, Natural
SKU: 268230
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$29.99
Features
Specifications
Natural cork roll is use to fit your individual needs. This cork roll can be easily cut into any size or shape. It absorbs sound and is great for crafts and other projects around the home or office.
| Brand | Quartet |
|---|---|
| UPC | 034138103005 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06 End Cap |
| Package Length (in) | 24.20" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Color | Natural |
| Length | 48 in |
| Material | Wood |
| Thickness | 1/8 in |
| Width | 24 in |