VIQUA
AM-10 26.75 in Quartz Tube
SKU: BAQ10
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$64.99
Features
Specifications
Quartz Tube, AM-10, 26.75 in Length
| Brand | VIQUA |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section I5 |
| Package Length (in) | 1.80" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | BA-Q10 |
| For Use with | AM-10 |
| Length | 26.75 in |