Features
Specifications
Downloads
3in. corner clamp is perfect for picture frames, and smaller projects
- 3in. corner clamp is perfect for picture frames, and smaller projects
| Brand | IRWIN |
|---|---|
| UPC | 038548014913 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 29, Section H1 |
| Package Length (in) | 1.20" |
| Package Width (in) | 8.80" |
| Package Height (in) | 8.80" |
| Manufacturer Part Number | 226200 |
| Country of Origin | China |
| Height | 1.200 in |
| Length | 10.500 in |
| Width | 5.400 in |
| Weight | 0.650 lbs |
| Product Type | CLAMP |
| Warranty | LLW |