Double HH
1-3 Category Hardened Steel Yellow Zinc Plated Quick Hitch Adapter Kit
SKU: 10222
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$32.99
Features
Specifications
Precision machined from hardened steel, heavy-duty double hh quick hitch adapter kits feature yellow zinc plating for added corrosion resistance.
| Brand | Double HH |
|---|---|
| UPC | 032874102221 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section T5 |
| Package Length (in) | 5.40" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Manufacturer Part Number | 10222 |
| Category | 1-3 |
| Material | Hardened Steel |
| Finish/Color | Yellow Zinc Plated |