Features
Specifications
This Quik Drive® adapter is for for use with Makita® LXSF01Z, FS2300, FS2500 and FS6300 non-threaded screwguns.
| Brand | Simpson Strong-Tie |
|---|---|
| UPC | 746056665205 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 30, Section X1 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | MAA3G2 |
| Housing Material | Steel |
| Product Type | Screw Gun Adapter |