Features
Specifications
Quik Drive MIA2G2K Adapter for Milwaukee 2866-20, w/ PMANDREL66
For drywall applications only. Mandrel included, not for use with G2 or G3 extensions.
For drywall applications only. Mandrel included, not for use with G2 or G3 extensions.
| Brand | Simpson Strong-Tie |
|---|---|
| UPC | 707392290131 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 30, Section X1 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | MIA2G2K |
| Product Type | Screw Gun Adapter |