Features
Specifications
Get the Quik Drive DWAG2 Threaded Adapter for DeWalt Screwguns, compatible with DeWalt models 252, 254, 255, 257, 260, 265, 266, 267, 268, 272, 274, 275, 276, 277, 281, and 284.
| Brand | Simpson Strong-Tie |
|---|---|
| UPC | 746056019985 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 30, Section X1 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | DWAG2 |
| Housing Material | Steel |
| Product Type | Screw Gun Adapter |