GRIP
103-Piece R-Clip Pin Assortment
SKU: G16293
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$15.99
Features
Specifications
Pin Assortment, R-Clip, 103 Piece
| Brand | GRIP |
|---|---|
| UPC | 097257162933 |
| Store Location (Lititz, PA) | Back Checkout |
| Package Length (in) | 1.75" |
| Package Width (in) | 10.25" |
| Package Height (in) | 4.50" |
| Manufacturer Part Number | 16293 |
| Type | R-Clip |
| Number of Pieces | 103 |