SMB
1/4 in Barb Size Complete Rabbit Drinker
SKU: WE1141
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.79
Features
Specifications
Rabbit Drinker, Complete, 1/4 in Barb
| Brand | SMB |
|---|---|
| UPC | 774996013572 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section S7 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 0.50" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | RD |
| Type | Complete |
| Size | 1/4 in Barb |