Features
Specifications
Southwire Extension Ring, Square, Number of Knockouts: 12, Steel, Galvanized, Silver, 4 in L, 1-1/2 in H
| Brand | Southwire |
|---|---|
| UPC | 050169002018 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section D6 |
| Package Length (in) | 3.40" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 4.00" |
| Color | Silver |
| Finish | Galvanized |
| Length | 4 |
| Material | Steel |
| Number Of Knockouts | 12 |
| Type | Square |