Allied Moulded
Electrical Floor Box Kit Brass
SKU: 57694
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$54.99
Features
Specifications
Electrical Floor Box Kit Brass
| Brand | Allied Moulded |
|---|---|
| UPC | 050169953150 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section D5 |
| Package Length (in) | 7.40" |
| Package Width (in) | 7.40" |
| Package Height (in) | 3.40" |
| Type | Electrical Box |
| Style | 1-Gang |
| Features | Floor Mount |