Seachoice
Iron Dock Cleat - 6 in.
SKU: 53400
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.29
Features
Specifications
Galvanized gray iron. Hot dipped. Suitable for work boats, seawalls, and dock use.
| Brand | Seachoice |
|---|---|
| UPC | 719249306001 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 13, Section H2 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Material | Iron |
| Length | 6" |
| Color | Silver |
| Finish | Galvanized |