Comet
15 mm ZWD Pumps Original Seal Kit
SKU: 5019006400
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$99.99
Features
Specifications
Original Seal Kit, 15 mm, For Use With: ZWD Pumps
| Brand | Comet |
|---|---|
| UPC | 777897112634 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 0.60" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | 5259 |
| Size | 15 mm |
| Suitable For Use With | ZWD Pumps |