Kissler
1/2 in-24 1-1/4 in Streamway Bibb Seat
SKU: 510
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.49
Features
Specifications
Bibb Seat, 1/2 in-24, 1-1/4 in Height, Streamway
| Brand | Kissler |
|---|---|
| UPC | 037155901166 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 1.25" |
| Package Width (in) | 0.50" |
| Package Height (in) | 0.50" |
| Manufacturer Part Number | 55-0257 |
| Connection Size | 1/2 in-24 |
| Height | 1-1/4 in |
| For Use with | Streamway |