Kissler
1/2 in-24 15/32 in Central Brass Bibb Seat
SKU: 263BC
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$1.59
Features
Specifications
Bibb Seat, 1/2 in-24, 15/32 in Height, Central Brass
| Brand | Kissler |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 0.50" |
| Package Height (in) | 0.50" |
| Manufacturer Part Number | 55-0256 |
| Connection Size | 1/2 in-24 |
| Height | 15/32 in |
| For Use with | Central Brass |