Kissler
1/2 in-24 3/8 in A.B. Streamway Bibb Seat
SKU: DA30078
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$1.59
Features
Specifications
Bibb Seat, 1/2 in-24, 3/8 in Height, A.B. Streamway
| Brand | Kissler |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 0.50" |
| Package Height (in) | 0.38" |
| Manufacturer Part Number | 55-0252 |
| Connection Size | 1/2 in-24 |
| Height | 3/8 in |
| For Use with | A.B. Streamway |