Features
Specifications
Faucet Seat, 5/8 in-20, 7/16 in Dia
| Brand | GERBER |
|---|---|
| UPC | 076335020075 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 0.69" |
| Package Width (in) | 0.69" |
| Package Height (in) | 0.44" |
| Connection Size | 5/8 in-20 |
| Diameter | 7/16 in |
| Application | For gerber |