Kissler
5/8 in-24 21/32 in Central Brass Bibb Seat
SKU: 165
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.29
Features
Specifications
Bibb Seat, 5/8 in-24, 21/32 in Height, Central Brass
| Brand | Kissler |
|---|---|
| UPC | 076335218564 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 0.63" |
| Package Height (in) | 0.63" |
| Manufacturer Part Number | 55-0703 |
| Connection Size | 5/8 in-24 |
| Height | 21/32 in |
| For Use with | Central Brass |