Features
Specifications
Faucet Seat, 9/16 in-24, 3/8 in Dia
| UPC | 076335008431 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 0.63" |
| Package Width (in) | 0.63" |
| Package Height (in) | 0.38" |
| Connection Size | 9/16 in-24 |
| Diameter | 3/8 in |
| Application | For american standard |