Kissler
9/16 in-28 11/32 in Repcal and Crane Bibb Seat
SKU: 111218A
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$1.59
Features
Specifications
Bibb Seat, 9/16 in-28, 11/32 in Height, Repcal and Crane
| Brand | Kissler |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 0.63" |
| Package Width (in) | 0.63" |
| Package Height (in) | 0.38" |
| Manufacturer Part Number | 55-0552 |
| Connection Size | 9/16 in-28 |
| Height | 11/32 in |
| For Use with | Repcal and Crane |