Herschel
Section Knife Barn Straw Chopper
SKU: S205169
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$21.99
/ Box
/ Box
Features
Specifications
Under Serrated Section, Extra Heavy, 2-1/4 in Hole, 2-1/16 in Center to Center, For Use With: Barn Straw Choppers
| Brand | Herschel |
|---|---|
| UPC | 085888028650 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section W3 |
| Package Length (in) | 4.60" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | S20-5169 |
| Type | Extra Heavy |
| Specifications | 2-1/4 in Hole, 2-1/16 in Center to Center |
| Suitable For Use with | Barn Straw Choppers |