Features
Specifications
Selkirk Drip less Smoke Stove Pipe Adapter, 430 Stainless Steel, Dimensions: 15-3/4 In L
- For use in new installations, this part can be installed by twist-locking the coupler on the DSAC into the first section of MCS chimney
| Brand | SELKIRK |
|---|---|
| UPC | 053713651014 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 01, Section C2 |
| Package Length (in) | 8.50" |
| Package Width (in) | 8.50" |
| Package Height (in) | 17.00" |
| Dimensions | 15-3/4 In L |
| Material | 430 Stainless Steel |