Features
Specifications
Round Pipe Length
- 4" x 36"
- Easy to assemble and can be combined to obtain the required installation height
- Sectional overlap of 1.5". Hence, net assembled length is 1.5" less than listed lengths
| Brand | SELKIRK |
|---|---|
| UPC | 053713130144 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 01, Section D3 |
| Package Length (in) | 36.00" |
| Package Width (in) | 4.50" |
| Package Height (in) | 4.50" |
| Manufacturer Part Number | 104036 |
| Diameter | 4" |
| Length | 36" |