DuraSpin
Square Replacement Power Screwdriver Bit (2pk) #2 x 5 in.
SKU: SEA0123
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.49
Features
Specifications
Replacement power bit for DuraSpin technology integrated auto-feed screw system. For DuraSpin Models DS162-14V, DS200-14V, DS200-AC. 2 bits per package.
| Brand | DuraSpin |
|---|---|
| UPC | 741474402029 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 30, Section X1 |
| Package Length (in) | 6.40" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | EA0123 |
| Bit Diameter | Square Recess #2 |
| Length | 5" |
| Shank Diameter | 1/4" Hex |