Features
Specifications
Condulet B Mogul Conduit Body, 2-1/2 in, Feraloy Iron Alloy
| Brand | Crouse-Hinds |
|---|---|
| UPC | 078378633106 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D2 |
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 1.05" |
| Package Height (in) | 1.10" |
| Trade Size | 2-1/2 in |
| Material | Feraloy Iron Alloy |