M & W
SEO Aluminum 1-Hole Service Cable Strap
SKU: 284XB
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.29
Features
Specifications
Service Cable Strap, 1-Hole, #3, 3/0-4/0 Cable, SEO Cable, Aluminum
| Brand | M & W |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D1 |
| Package Length (in) | 1.60" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Type | 1-Hole |
| Cable Size | #3, 3/0-4/0 |
| Cable Type | SEO |
| Material | Aluminum |