GRIP
Hex 160-Piece Set Screw Assortment
SKU: G43150
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$10.49
Features
Specifications
Set Screw Assortment, Hex, 160 Piece
| Brand | GRIP |
|---|---|
| UPC | 097257431503 |
| Store Location (Lititz, PA) | Back Checkout |
| Package Length (in) | 1.25" |
| Package Width (in) | 4.50" |
| Package Height (in) | 9.00" |
| Manufacturer Part Number | 43150 |
| Head Type | Hex |
| Number Of Pieces | 160 |