Features
Specifications
HILL BLAIR HOG RINGER PLIERS
- Ringer pliers are specially designed to hold and close hog rings and ring fasteners
| UPC | 031365070100 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11 End Cap |
| Package Length (in) | 10.00" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.50" |
| Country of Origin | China |
| Height | 4.5 |
| Length | 12 |
| Width | 5 |
| Weight | 0.5 |