Features
Specifications
Structron shingle remover blad
| Brand | SEYMOUR |
|---|---|
| UPC | 036723800016 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 35, Section X7 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 4.13" |
| Package Height (in) | 9.00" |
| Manufacturer Part Number | SP16003 |
| Country of Origin | China |
| Length | 9 |
| Width | 4.125 |
| Weight | 1.4 |