Features
Specifications
Precision Cut Keyed Shafting, 1-1/4 in, 36 in Length, 1/4 x 1/8 in Keyway
| Brand | G&G Manufacturing Company |
|---|---|
| UPC | 661202011623 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section T7 |
| Package Length (in) | 1.25" |
| Package Width (in) | 36.00" |
| Package Height (in) | 1.25" |
| Manufacturer Part Number | 144-2000 |
| Size | 1-1/4 in |
| Length | 36 in |
| Keyway | 1/4 x 1/8 in |