Features
Specifications
Precision Cut Keyed Shafting, 7/8 in, 36 in Length, 3/16 x 3/32 in Keyway
| Brand | G&G Manufacturing Company |
|---|---|
| UPC | 661202011579 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section T7 |
| Package Length (in) | 0.88" |
| Package Width (in) | 36.00" |
| Package Height (in) | 0.88" |
| Manufacturer Part Number | 144-1400 |
| Size | 7/8 in |
| Length | 36 in |
| Keyway | 3/16 x 3/32 in |