Shaper
Shaper Reversible Clamps
SKU: SU1RC150
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$46.00
Features
Specifications
Shaper Reversible Clamps
| Brand | Shaper |
|---|---|
| UPC | 850051390670 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 26, Section M7 |
| Package Length (in) | 1.57" |
| Package Width (in) | 6.69" |
| Package Height (in) | 13.78" |
| Manufacturer Part Number | SU1-RC150 |
| Type | Bar Clamp |
| Features | Reversible |
| Package_qty | 2 pk |