Features
Specifications
Downloads
Washing Machine Angle Valve 1/2-in x 3/4-in MHT
| Brand | SHARKBITE |
|---|---|
| UPC | 697285031661 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section H4 |
| Package Length (in) | 5.60" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 2.60" |
| Manufacturer Part Number | 25560LF |
| Weight | 0.33 |
| Length | 2.55 |
| Width | 2 |
| Height | 2.1 |