Features
Specifications
Downloads
Washing Machine Straight Valve 1/2-in x 3/4-in MHT
| Brand | SHARKBITE |
|---|---|
| UPC | 697285031654 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section H4 |
| Package Length (in) | 1.80" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | 25559LF |
| Weight | 0.24 |
| Length | 2.42 |
| Width | 1.87 |
| Height | 1.66 |