Features
Specifications
Downloads
PEX Connector 3/4-in x 3/4-in MNPT Poly
| Brand | SHARKBITE |
|---|---|
| UPC | 697285605541 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section I3 |
| Package Length (in) | 6.60" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | 29848 |
| Weight | 0.3 |
| Length | 1.63 |
| Width | 1.63 |
| Height | 1.63 |