WORLD MARKETING
Perfection 500 Series Kerosine Heater Replacement Kerosene Heater Wick
SKU: K27540
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$22.99
Features
Specifications
Replacement Kerosene Heater Wick, Perfection 500 Series Kerosine Heater
| Brand | WORLD MARKETING |
|---|---|
| UPC | 013204275402 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section D4 |
| Package Length (in) | 5.20" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 2.40" |
| Manufacturer Part Number | 27540 |
| For Use with | Perfection 500 Series Kerosine Heater |