Features
Specifications
Fine Point Permanent Marker, Black
- Marks permanently on wood, glass, plastic, metal, and more.
| Brand | Sharpie |
|---|---|
| UPC | 071641300514 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 26, Section H1 |
| Package Length (in) | 1.40" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Color | Black |
| Tip Type | Fine Point |