Features
Specifications
New fast drying, permanent, silver metallic ink. Marks on dark surfaces with a bold, impactful metallic color. Resists fading.
| Brand | Sharpie |
|---|---|
| UPC | 071641391086 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 26, Section H1 |
| Package Length (in) | 7.60" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Color | Metallic |
| Tip Type | Fine Point |
| Count | 2 |