Features
Specifications
Downloads
Ph Pan SMS Black, 10 x 3/4
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.03" |
| Package Width (in) | 0.01" |
| Package Height (in) | 0.01" |
| Class | MR |
| Sub Class | WS |
| Size | 10 x 3/4 |
| Head Style | Pan |
| Drive Type | Phillips |
| Thread Length | Full |
| Material | Steel |
| Finish | Black |