Sheila Shine
10 Oz. Stainless Steel Cleaner
SKU: 615141
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$13.49
Features
Specifications
The world's finest stainless steel polish and surface preservative, Sheila Shine does all the work. It works on stainless steel, chrome, aluminum, brass, formica, porcelain (not bathtubs), fiberglass, enamel, plastic, leather, furniture, wood (not floors), and many more. Polishes without rubbing. Prevents liquid penetration. Eliminates streaking. Resists finger marks.
| Brand | Sheila Shine |
|---|---|
| UPC | 036703018813 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 35, Section I5 |
| Package Length (in) | 6.20" |
| Package Width (in) | 2.20" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Container Size (Oz.) | 10 |
| Product Form | Aerosol |