SHELTER
Brackets 14 In. Log Rack Kit
SKU: R30360
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$32.99
Features
Specifications
Black powder-coated painted log rack bracket kit. Add 2X4s of any length and height to customize the storage you need. Screws included. 2X4s not included. Helps protect your firewood from rot, termites, and insects. Easy-to-assemble and disassemble. 14 In. D. Height and weight adjustable.
| Brand | SHELTER |
|---|---|
| UPC | 020729500001 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 01, Section D6 |
| Package Length (in) | 7.50" |
| Package Width (in) | 3.75" |
| Package Height (in) | 14.75" |
| Manufacturer Part Number | SLRK |
| Type | Brackets |
| Depth | 14 In. |
| Height | Various |
| Color | Black |