Features
Specifications
Protects hardwood and laminate floors from scratches and dents. Discreet and unobtrusive surface protection.
| UPC | 039003090879 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section I1 |
| Package Length (in) | 6.40" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Size | 1-7/16 In. |
| Shape | Round |
| Color | Clear |
| Material | Rubber |