Urban Garden
Square Steel Offset Shepherd Hook (Matte Black) 90 in.
SKU: 856260
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$54.99
Features
Specifications
Double floral basket hanger shepherd hook. Offset design. Made of durable steel with a powder coated finish for durability. Square rod for sturdiness.
| Brand | Urban Garden |
|---|---|
| UPC | 095422004620 |
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 24.00" |
| Package Height (in) | 90.00" |
| Height | 90" |
| Color | Matte Black |
| Material | Steel |
| Rod Size | 1/2" |
| Number Of Hooks | 2 |