Urban Garden
Square Steel Shepherd Hook (Matte Black) 65 in.
SKU: 819493
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$37.99
Features
Specifications
Durable steel shepherd hook. Features a sturdy steel, square rod that is powder coated for durability and long life. Ideal to hang a variety of outdoor decor, bird feeders, or planters.
| Brand | Urban Garden |
|---|---|
| UPC | 095422004583 |
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 12.00" |
| Package Height (in) | 65.00" |
| Height | 65" |
| Color | Matte Black |
| Material | Steel |
| Rod Size | 1/2" |
| Number Of Hooks | 1 |