Features
Specifications
Shim Washer, 1-3/8 in Nominal, 1-7/8 in Outside Diameter, 0.062 in Thickness, Carbon Spring Steel
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section D4 |
|---|---|
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 0.25" |
| Nominal Size | 1-3/8 in |
| Outside Diameter | 1-7/8 in |
| Thickness | 0.062 in |
| Material | Carbon Spring Steel |