3/4 in 1-1/8 in 0.001 in Carbon Spring Steel Shim Washer
SKU: SW34001
| Location: Aisle 16, Section D4
$1.49
13 In stock
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Features
Specifications
Shim Washer, 3/4 in Nominal, 1-1/8 in Outside Diameter, 0.001 in Thickness, Carbon Spring Steel
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section D4 |
|---|---|
| Package Length (in) | 1.25" |
| Package Width (in) | 1.25" |
| Package Height (in) | 0.25" |
| Nominal Size | 3/4 in |
| Outside Diameter | 1-1/8 in |
| Thickness | 0.001 in |
| Material | Carbon Spring Steel |