Features
Specifications
Manila Shipping Tags - #6, 5 1⁄4 x 2 5⁄8", Pre-wired
Identify and tag items that won't easily hold a shipping label for delivery.
Heavy duty 13 point stock.
Reinforced 1/4" paper eyelet resists tearing.
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 31, Section H1 |
|---|---|
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 3.80" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Color | Manilla |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5" |
| Pack Size | 50.0 |