Birchwood Casey
Shooting Target (13pk) 12 in.
SKU: B05600029
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.19
Features
Specifications
These paper targets have a 12" diameter and come in a pack of 13. Printed on clear white paper, they are simple & effective. Also
- 12" paper targets
- Each pack contains 4 - 3" Shoot•N•C® bonus targets
- Economical and great for indoor or outdoor ranges
| Brand | Birchwood Casey |
|---|---|
| UPC | 029057370133 |
| Package Length (in) | 0.40" |
| Package Width (in) | 11.80" |
| Package Height (in) | 11.70" |
| Manufacturer Part Number | BC-37013 |
| Type | Shooting Target |
| Quantity | 13 pk |