Features
Specifications
Shop-Vac® 2-1/2 inch diameter Right Angle Brush works great for dusting blinds and other irregular surfaces.
| Brand | Shop Vac |
|---|---|
| UPC | 026282901552 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 21, Section M2 |
| Package Length (in) | 7.00" |
| Package Width (in) | 5.20" |
| Package Height (in) | 4.20" |
| Manufacturer Part Number | 90679 |
| Type | Accessory |
| Size | 2-1/2" |
| Style | Accessory |