Features
Specifications
Crevice tool ideal for corners and hard-to-reach cleaning. Constructed of durable, long lasting plastic.
| Brand | Shop Vac |
|---|---|
| UPC | 026282901163 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 21, Section M2 |
| Package Length (in) | 10.60" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | 9067800 |
| Length | 10-1/2 In. |
| Material | Plastic |
| For Use With | 2-1/2 In. Hose |